Також анестезіологічна служба забезпечує безперервну роботу, надаючи спеціалізовану допомогу пацієнтам у критичному стані цілодобово. Пацієнти, які потребують поцедурної седації, також обслуговуються анестезіологічною службою в діагностичних кабінетах, ендоскопії, КТ та МРТ у повному обсязі з мінімальними ризиками для пацієнтів.
Лікарі та сестри-анестезистки відділення анестезіології є фахівцями з багаторічним стажем роботи, які якісно, висококваліфіковано надають анестезіологічну допомогу.
Команда відділення анестезіології надає послуги: передопераційний огляд та підготовка, анестезіологічне забезпечення, післяопераційний нагляд та лікування больового синдрому.
ВИДИ АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ, НАДАНІ ВІДДІЛЕННЯМ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ:
• Загальна анестезія (наркоз). А саме тотальна інтравенозна анестезія сучасними препаратами такі як пропофол, дипрофол. Низькопотокова інгаляційна анестезія за допомогою наркозно-дихальної апаратури LEON, використовуючи інгаляційний анестетик-севофлуран.
Нейроаксіальні методики знеболення (спінальна анестезія, епідуральна анестезія, комбінована спінально-епідуральна анестезія)
• Регіонарні методики блокади нервових сплетень під контролем сучасного УЗД-апарату, а саме блокади надключичного, міждрабинчастого сплетіння, аксилярної блокади дозволяє виключити чутливість верхньої кінцівки і провести оперативне втручання без виключення свідомості пацієнта (тобто введення в наркоз). Блокади сідничного, стегнового нервів дозволяють провести безпечне анестезіологічне забезпечення пацієнтам високої групи ризику, які приймають антикоагулянти.
• Всі блокади тулуба, верхньої та нижньої кінцівок є компонентами мультимодальної аналгезії у післяопераційному періоді забезпечує довготривале знеболювання в післяопераційному періоді і швидку реабілітацію.
• Процедурна седація сучасними препаратами у ритмі хіругії одного дня дозволяє пацієнту комфортно після поцедури повернутися додому.
• Для спеціалізованих процедур наша команда надає послуги з встановлення центральних венозних доступів для інфузії під УЗД контолем.
Під час перебування в операційній анестезіологічна бригада забезпечує пацієнтові комфортні умови, як фізично, так і психоемоційно.
Зокрема, стежить за адекватним знеболенням, контролем температури тіла, попереджає втрату вологи та тепла, веде профілактику післяопераційного тремтіння, профілактику позиційного здавлення тканин. З початку первинної консультації, знайомства пацієнта з анестезіологом, враховуючи, вибір методики анестезіологічного забезпечення та ведення самої анестезії у пріоритеті для лікаря є комфорт та безпека пацієнта. Тільки побажання пацієнта та професійне ознайомлення його з майбутнім видом анестезії впливає на остаточне формування плану анестезіологічного забезпечення. Після всіх тривалих оперативних втручань пацієнти з тяжкою супутньою патологією після наркозу перебувають у палаті інтенсивної терапії.
Враховуючи кількість оперативних втручань та анестезій, а саме понад 8000 анестезій на рік у нас професійна та злагоджена команда фахівців, які піклуються про Вас, коли ви перебуваєте в стані сну.
ВІДДІЛЕННЯ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ
Відділення інтенсивної терапії – це особливий підрозділ стаціонару у лікарні. Часто люди потрапляють сюди після проведених хірургічних втручань, внаслідок тяжких травм, критичних кровотеч, декомпенсації хронічної патології, гострої дисфункції органів та систем. Специфіка відділення в тому, що пацієнти, які знаходяться тут, найчастіше перебувають у вкрай тяжких станах із підтримкою життєзабезпечення спеціальною апаратурою:
• Штучна вентиляція легенів;
• Гемодіаліз;
• Зондове харчування;
• Плазмаферез.
Відділення інтенсивної терапії оснащене сучасним обладнанням для моніторингу:
• Моніторами, здатними відображати основні параметри серцево-судинної та дихальної систем пацієнта;
• дихальною апаратурою, що забезпечує адекватну штучну вентиляцію легень як під час операції, так і в післяопераційному періоді.
Палати відділення інтенсивної терапії обладнані інакше, ніж у інших профільних відділеннях: укомплектовані дихальною апаратурою, обладнанням для моніторингу витальних функцій, мають спеціальні покриття для підлоги, герметичні світильники, медичні консолі. Працює цілодобовий пост спостереження медичного персоналу.
Персонал відділення постійно контролює усі функції організму пацієнта. Будь-коли можуть проводитися необхідні лабораторні дослідження. Лікарі, які працюють у відділенні, мають великий досвід роботи і мають всі необхідні діагностичні методики та алгоритми роботи з важкими пацієнтами.
Мета лікарів відділення інтенсивної терапії під час реанімаційних заходів спрямована на відновлення та підтримання таких життєво важливих функцій як кровообіг та дихання. Завдання після проведеної успішної реанімації концентрується на лікуванні постреанімаційного синдрому, пов'язаного з наслідками глобального ішемії, гіпоксії та гіпоперфузії всіх тканин.